Warsztat dr Roth

img

„Psychoterapia grupowa a wyjście z uzależnienia: niosąc przesłanie”

16 kwietnia 2018/Warszawa

 

 

„Psychoterapia grupowa a wyjście z uzależnienia: niosąc przesłanie” to jednodniowy warsztat , którego uczestnicy mogą bezpośrednio doświadczyć udziału w spotkaniu Dwunastu Kroków oraz w psychoterapii grupowej, która integruje pracę nad wyjściem z uzależnienia z doświadczeniem „tu i teraz” w grupie.

 

Warsztat rozpocznie się od krótkiego wstępu dydaktycznego, po którym nastąpi spotkanie grupy Dwunastu Kroków prowadzone w języku polskim przez członków społeczności osób wychodzących z uzależnienia w Warszawie. Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję je obserwować. Reszta dnia będzie poświęcona odegraniu przez ochotników grupy terapeutycznej, która będzie prowadzona przez dr Rotha .Przebieg procesu grupowego będzie komentowany i dyskutowany na bieżąco.

program_warsztat

Zapraszamy!

 

Atrakcyjne zniżki indywidualne i grupowe

 

Z myślą o specjalistach pracujących w służbie zdrowia, oświacie oraz o studentach szkoleń psychoterapeutycznych oraz studiów wyższych stworzyliśmy system zniżek indywidualnych i grupowych, aby umożliwić udział jak największej liczbie osób w tych niezwykle zapowiadających się wydarzeniach. Rabaty dotyczą opłaty za konferencję i za warsztat.

Przy zgłoszeniu grupowym prosimy dokonywać opłat jednym przelewem za wszystkich uczestników, jeżeli nie będzie to możliwe prosimy o dopisanie w tytule przelewu nazwiska osoby zgłaszającej grupę.

 

zniżka indywidualna zniżka grupowa od 3 do 6 osób zniżka grupowa od 7 osób
Pracownicy publicznej służby zdrowia 15% 20% zniżka negocjowana indywidualnie
Pracownicy oświaty 15% 20%
Studenci czteroletnich szkoleń psychoterapeutycznych przygotowujących do certyfikatu* 15% 20%
Studenci studiów wyższych** 40% nd
Pozostali uczestnicy nd 15%

*posiadających rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego lub Psychiatrycznego

**studia licencjackie i magisterskie

***wszystkie zniżki liczone są od aktualnie obowiązującej opłaty

 

ulotka_warsztat

warsztat_formularz_zgloszeniowy

warsztat_formularz_zgloszeniowy